RN73H1ETTP5422F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5422F50
JLCPCB Part #
C4021529
Description
54.2kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS