RN73H1ETTP5301D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP5301D50
JLCPCB Part #
C4072145
Description
-55℃~+155℃ 5.3kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS