RN732BTTD2940F100
MFR.Part #
RN732BTTD2940F100
JLCPCB Part #
C7293053
Description
-55℃~+155℃ 125mW 294Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS