RN732BTTD1643C50
MFR.Part #
RN732BTTD1643C50
JLCPCB Part #
C3965677
Description
-55℃~+155℃ 125mW 164kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS