RN73H1ETTP4990D25
MFR.Part #
RN73H1ETTP4990D25
JLCPCB Part #
C2513147
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS