RN73H1ETTP4811C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP4811C25
JLCPCB Part #
C2539655
Description
-55℃~+155℃ 4.81kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS