RN73H1ETTP4641C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP4641C25
JLCPCB Part #
C2536873
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS