RN73H1ETTP4480D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP4480D10
JLCPCB Part #
C2547739
Description
-55℃~+155℃ 448Ω 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS