SG73P2ERTTD100J
MFR.Part #
SG73P2ERTTD100J
JLCPCB Part #
C5912143
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS