RN73H1ETTP4370B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP4370B25
JLCPCB Part #
C4038536
Description
-55℃~+155℃ 437Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS