RN732BTTD6121F100
MFR.Part #
RN732BTTD6121F100
JLCPCB Part #
C6277270
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.12kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS