RN73H1ETTP4321B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4321B50
JLCPCB Part #
C4068722
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS