RN732BTTD3833D100
MFR.Part #
RN732BTTD3833D100
JLCPCB Part #
C3965267
Description
-55℃~+155℃ 125mW 383kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS