SG733ATTE474K
MFR.Part #
SG733ATTE474K
JLCPCB Part #
C4304866
Description
-55℃~+155℃ 1W 470kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS