RN73H1ETTP4122F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP4122F50
JLCPCB Part #
C4011449
Description
41.2kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS