RN73H1ETTP4072F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP4072F25
JLCPCB Part #
C2517086
Description
-55℃~+155℃ 40.7kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS