SG73P1JRTTD2702D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD2702D
JLCPCB Part #
C6678114
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS