HV733ATTE165G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV733ATTE165G
JLCPCB Part #
C4098565
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS