RN73H1ETTP3701D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP3701D10
JLCPCB Part #
C2545367
Description
-55℃~+155℃ 3.7kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS