RN73H1ETTP3572F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3572F25
JLCPCB Part #
C2514228
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS