RK73H1JTTD1073D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1073D
JLCPCB Part #
C7050213
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS