RK73B1HTTC4R7J
MFR.Part #
RK73B1HTTC4R7J
JLCPCB Part #
C306960
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS