RN73H1ETTP3241B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP3241B10
JLCPCB Part #
C2554929
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS