RN73H2ETTD2202B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2202B50
JLCPCB Part #
C4104122
Description
22kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS