RN73H1JTTD36R5F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD36R5F50
JLCPCB Part #
C4128434
Description
100mW 36.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS