RN73H1ETTP2701D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP2701D10
JLCPCB Part #
C2545544
Description
2.7kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS