RN73H1ETTP2610C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2610C25
JLCPCB Part #
C2536402
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS