RN73H1ETTP2320F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP2320F10
JLCPCB Part #
C2545882
Description
232Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS