SG73P1ETTP1371F
MFR.Part #
SG73P1ETTP1371F
JLCPCB Part #
C4131140
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS