SG73W2HTTE151K
MFR.Part #
SG73W2HTTE151K
JLCPCB Part #
C4264289
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 750mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS