RN73H1ETTP2153F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP2153F25
JLCPCB Part #
C4103379
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS