RN73H1JTTD1231F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1231F100
JLCPCB Part #
C4249558
Description
1.23kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS