RN731ETTP9650C25
MFR.Part #
RN731ETTP9650C25
JLCPCB Part #
C4286134
Description
-55℃~+155℃ 63mW 965Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS