SG73S2ETTD7500F
MFR.Part #
SG73S2ETTD7500F
JLCPCB Part #
C4001367
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS