RN73H1ETTP1801D25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1801D25
JLCPCB Part #
C3970541
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS