RN73H1ETTP1780F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1780F10
JLCPCB Part #
C2546551
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 62.5mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS