RN732ATTD8351F100
MFR.Part #
RN732ATTD8351F100
JLCPCB Part #
C4130586
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS