RN73H1ETTP1493C25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1493C25
JLCPCB Part #
C2534998
Description
-55℃~+155℃ 149kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS