RN73H1ETTP1452C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1452C50
JLCPCB Part #
C2547424
Description
-55℃~+155℃ 14.5kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS