RN732BTTD2522D50
MFR.Part #
RN732BTTD2522D50
JLCPCB Part #
C3988008
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS