RN73H1ETTP1321D25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1321D25
JLCPCB Part #
C2516395
Description
-55℃~+155℃ 1.32kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS