RN73H1ETTP1271F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1271F10
JLCPCB Part #
C4039591
Description
1.27kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS