RN73H1ETTP1263F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1263F25
JLCPCB Part #
C2515818
Description
-55℃~+155℃ 126kΩ 63mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS