RN73H1ETTP1100F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP1100F10
JLCPCB Part #
C2545817
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 63mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS