RN73H1ETTP1093D25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1093D25
JLCPCB Part #
C2514884
Description
-55℃~+155℃ 109kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS