RN73H1ETTP1061B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1061B25
JLCPCB Part #
C2537452
Description
-55℃~+155℃ 1.06kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS