RN732BTTD9883C50
MFR.Part #
RN732BTTD9883C50
JLCPCB Part #
C4076298
Description
-55℃~+155℃ 125mW 988kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS