RN732BTTD9880C50
MFR.Part #
RN732BTTD9880C50
JLCPCB Part #
C4127091
Description
-55℃~+155℃ 125mW 988Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS