RN732BTTD9762A25
MFR.Part #
RN732BTTD9762A25
JLCPCB Part #
C4347894
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS