RN73R1JTTD7770F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD7770F25
JLCPCB Part #
C4067672
Description
-55℃~+155℃ 100mW 777Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS